PONDEREA PARTENERILOR PUBLICI DIN TOTAL PARTENERIAT:  21,69%

Nr./Crt.

Denumire partener

Sediul social

Obiect de activitate

1.

Orasul Berbesti

Berbesti

Administratie publica locala

2.

Comuna Cernisoara

Cernisoara

Administratie publica locala

3.

Comuna Copaceni

Copaceni

Administratie publica locala

4.

Comuna Fartatesti

Fartatesti

Administratie publica locala

5.

Comuna Glavile

Glavile

Administratie publica locala

6.

Comuna Ladesti

Ladesti

Administratie publica locala

7.

Comuna Lapusata

Lapusata

Administratie publica locala

8.

Comuna Livezi

Livezi

Administratie publica locala

9.

Comuna Mateesti

Mateesti

Administratie publica locala

10.

Comuna Pesceana

Pesceana

Administratie publica locala

11.

Comuna Popesti

Popesti

Administratie publica locala

12.

Comuna Roesti

Roesti

Administratie publica locala

13.

Comuna Rosiile

Rosiile

Administratie publica locala

14.

Comuna Stanesti

Stanesti

Administratie publica locala

15.

Comuna Scundu

Scundu

Administratie publica locala

16.

Comuna Sinesti

Sinesti

Administratie publica locala

17.

Comuna Tetoiu

Tetoiu

Administratie publica locala

18.

Comuna Zatreni

Zatreni

Administratie publica locala

PONDEREA PARTENERILOR PRIVATI DIN TOTAL PARTENERIAT:  71,08%

Nr./Crt.

Denumire partener

Sediul social

Obiect de activitate

1.

Radoi- Construct Srl

Pesceana

Lucrari de constructii

2.

Altvis Construct Srl

Pesceana

Lucrari de constructii

3.

Cosmochim Srl

Mateesti

Instalatii electrice

4.

Ilestef Construct Srl

Berbesti

Comert

5.

Anelis Stil 2000 Srl

Berbesti

Comert

6.

Ady si Sorina Srl

Berbesti

Comert

7.

Adelina Srl

Sinesti

Comert

8.

Silvicola Impex Srl

Berbesti

Prelucrare si comercializare ciuperci si fructe de padure

9.

Siraion Srl

Berbesti

Colectarea plantelor

10.

Alegent Srl

Mateesti

Lucrari de constructii

11.

Alexie G.V. Srl

Mateesti

Fabricarea elementelor de tamplarie

12.

Stanitrans Srl

Mateesti

Transporturi rutiere de marfuri

13.

Piti Srl

Mateesti

Constructii de cladiri

14.

Gerpan Srl

Mateesti

Fabricarea painii, a prajiturilor si a produselor de patiserie

16.

Ancorex Ind Srl

Mateesti

Lucrari de constructii

15.

Romstef Srl

Mateesti

Fabricarea painii, a prajiturilor si a produselor de patiserie

16.

Ancorex Ind Srl

Mateesti

Lucrari de constructii

17.

Blasova Srl

Mateesti

Transporturi rutiere de marfuri

18.

Horizontal Truck Srl

Pesceana

Lucrari de foraj si sondaj pentru constructii

19.

Rapid Complex Srl

Pesceana

Lucrari de foraj si sondaj pentru constructii

20.

Edilitar Prest Srl

Pesceana

Activitati de intretinere peisagistica

21.

Roesti Prest Srl

Roesti

Activitati de intretinere peisagistica

22.

Giltrus Srl

Roesti

Fabricarea elementelor de tamplarie

23.

Agro Rural Srl

Fartatesti

Cultivarea cerealelor

24.

Valydan Impex Srl

Stanesti

Fabricarea vopselelor

25.

Mecicaprod Srl

Copaceni

Comert cu ridicata al fructelor si legumelor

26.

Lilitrans Srl

Cernisoara

Comert

27.

Cernitrans Srl

Cernisoara

Exploatarea forestiera

28.

Doctor Popescu A. Traian Cabinet Medical Individual Medicina Dentara

Berbesti

Servicii medicale

29.

Transalbina Srl

Berbesti

Transporturi rutiere de marfuri

30.

Panitrans Srl

Berbesti

Fabricarea painii, a prajiturilor si a produselor de patiserie

31.

Batoaia Srl

Popesti

Cresterea bovinelor de lapte

32.

Panserv Srl

Popesti

Fabricarea painii, a prajiturilor si a produselor de patiserie

33.

Copaceanu Marin Persoana Fizica Autorizata

Roesti

Cresterea albinelor

34.

Dumitrascu Ghe. Ionela Persoana Fizica Autorizata

Roesti

Cresterea animalelor

35.

Petrescu Anca Persoana Fizica Autorizata

Mateesti

Cresterea ovinelor si caprinelor

36.

Deaconu Victor Bogdan Persoana Fizica Autorizata

Mateesti

Cultivarea fructelor semintoase si samburoase

37.

Dinca V. Ilie Persoana Fizica Autorizata

Livezi

Cresterea animalelor

38.

Basanete Cristian Persoana Fizica Autorizata

Livezi

Cresterea animalelor

39.

Maria H. Pavel Persoana Fizica Autorizata

Livezi

Agricultura

40.

Dumitru Ion Prod  Persoana Fizica Autorizata

Livezi

Agricultura

41.

Dumitru I. Marin Persoana Fizica Autorizata

Livezi

Agricultura

42.

Nita Elena Madalina Persoana Fizica Autorizata

Rosiile

Cresterea animalelor

43.

Nita Virgil Nicolae Persoana Fizica Autorizata

Rosiile

Cresterea animalelor

44.

Dozescu Elena Persoana Fizica Autorizata

Rosiile

Cresterea animalelor

45.

Ciuca Janina Persoana Fizica Autorizata

Rosiile

Cresterea animalelor

46.

Brabete Bogdan Catalin Persoana Fizica Autorizata

Rosiile

Cresterea animalelor

47.

Sandu V. Marian Persoana Fizica Autorizata

Rosiile

Cresterea animalelor

48.

Rotaru Violeta-Taisa Persoana Fizica Autorizata

Fartatesti

Cresterea animalelor

49.

Marinescu Stelian Persoana Fizica Autorizata

Fartatesti

Cresterea animalelor

50.

Baditoiu Camelia Persoana Fizica Autorizata

Berbesti

Cresterea animalelor

51.

Dicu Aurelia Persoana Fizica Autorizata

Roesti

Cresterea animalelor

52.

Calbarau Cosmin-Ionut Persoana Fizica Autorizata

Lapusata

Cresterea animalelor

53.

Ciuculan Dragulescu Marin Ion Persoana Fizica Autorizata

Lapusata

Cresterea animalelor

54.

Voinea Viorel Zorlescu Persoana Fizica Autorizata

Lapusata

Comert

55.

Tarca Gh. Gheorghe Persoana Fizica Autorizata

Popesti

Agricultura

56.

Lungu Elena Persoana Fizica Autorizata

Popesti

Cresterea animalelor

57.

Carabineanu Dumitru Intreprindere Individuala

Fartatesti

Cresterea animalelor

58.

Carabineanu Felicia Intreprindere Individuala

Fartatesti

Comert

59.

Albiapi Cooperativa Agricola

Berbesti

Cresterea albinelor- Forma asociativa

PONDEREA PARTENERILOR – SOCIETATE CIVILĂ DIN TOTAL PARTENERIAT: 7,23%

Nr./Crt.

Denumire partener

Sediul social

Obiect de activitate

1.

Asociatia Crescatorilor de Animale Roesti

Roesti

Forma asociativa- Sprijinirea crescatorilor de  animale

2.

Asociatia F.C. Alx-Port Vale

Mateesti

Club sportiv- sprijinirea tinerilor sportivi

3.

Asociatia Mesterilor Populari Copaceni- Valcea

Copaceni

Forma asociativa-sustinerea transmiterii mestesugurilor tinerilor

4.

Asociatia Socio- Culturala “Sfantul Ioan Botezatorul” Berbesti

Berbesti

Promovarea educatiei si a  formarii profesionale a tinerilor

5.

Asociatia Apicola Scundu

Scundu

Apicultura- Forma asociativa

6.

Clubul Femina Berbesti

Berbesti

Promovarea intereselor femeilor  si a valorilor familiale